HAKKIMIZDA

Firmamız S.D.E. Sıvı Denetim Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti, temiz ve atık sularda kullanılan vana, çekvalf ve yardımcı ekipmanlar üretmek amacı ile 1996 yılında İzmir’de kuruldu. 2000 yılında Ege Serbest Bölgesi’ne taşınan firmamız, ilk etapta 4.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 7.000 m2 alana sahipti. 2004 yılında yapılan yatırımla 6.000 m2’lik alan üzerine 3.500 m2’si kapalı ek binamız inşa edildi. Böylece SDE toplamda 13.000 m2’lik bir alana sahip oldu.

Ürünlerimiz İngiltere’den Rusya’ya, Almanya’dan Malezya’ya, Orta Doğu’dan Güney Afrika’ya kadar birçok ülke pazarında yer almaktadır. Dünya pazarlarında tercih edilen ürünlerimizin Türkiye’mizdeki önemli projelerde de aranıyor olması gurur vericidir.

Üretimimiz; tasarım, katı modelleme, model imalatı, talaşlı imalat, boya, montaj, test, paketleme ve sevkiyat olarak devam etmekte olup; üretimin her aşaması uzman personellerimiz tarafından denetlenmektedir.

Tüm üretim proseslerinin tek çatı altında toplanmış olması kaliteli ve hızlı üretime olanak vermiştir. Bu sayede imalat ve teslim sürelerimiz kısalmıştır.

Ayrıca sürekli iyileştirmeyi kendimize hedef alarak yeni makine yatırımları yapmaya da devam etmekteyiz.

Ürünlerimize ait tüm detaylı bilgileri “ÜRÜNLERİMİZ” başlığı altında bulabilirsiniz.

Standart ürünlerimiz dışındaki talepleriniz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Kendine özgü tasarımlarla tüm dünyada kabul gören Türk vana markası yaratarak SDE’yi dünya markası haline getirmek.

MİSYONUMUZ

Su ortamlarında kullanılan vana, çekvalf ve diğer yardımcı ekipmanları imkan ve şartlar dahilinde, üretkenlik, itibar, yaratıcılık, insana ve çevreye duyarlılık değerlerinden taviz vermeden istenilen zamanda üretip müşteriye sunmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız S.D.E. Sıvı Denetim Elemanları kurulduğu günden bugüne;

  • Temiz su, ham su, atık su, pis su, deniz suyu gibi çeşitli su ortamlarında kullanılmak üzere, uluslararası ürün, test ve malzeme standartları çerçevesinde vana, çekvalf ve diğer yardımcı ekipmanların üretimini yapmayı,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Mevzuatları başta olmak üzere, tabi olduğumuz tüm diğer yasal şartları göz önüne alarak,
  • Yurtdışında kendine özgü tasarımlarıyla Türk vana markası yaratmak için,
  • Her müşterisine özel müşteri anlayışıyla yaklaşıp kaliteden ödün vermeden, Kalite Yönetim Sistemi kapsamında sürekli kendini yenileme ve iyileştirme prensibini tüm çalışanları ile birlikte benimsemiş,
  • Sisteminin güncelliğini ve uygunluğunu, iç ve dış denetimlerle sürekli gözden geçirmeyi kendine temel ilke olarak kabul etmiş ve tüm paydaşlarına da taahhüt etmiştir.

İletişim

  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres

Zafer SB Mahallesi, Kürşad Sokak, No: 18 Ege Serbest Bölgesi (Aegean Free Zone) Gaziemir - İZMİR - TÜRKİYE